KitiKate Organik Bebek Çamaşır Yumuşatıcısı 500ml

15,90 

Sadece 1 adet kaldı

Açıklama

KitiKate Organik Bebek Çamaşır Yumuşatıcısı 500ml

Konsantre – 20 YIKAMA

Bitkisel içerikli Organik Bebek Çamaşır Yumuşatıcı: Temizleyici ve deterjan kalıntılarını nötralize ederek çamaşırdan arındırır. Doğaya ve insana zarar vermeyen bitkisel içerikli özel formüle sahiptir. Çamaşırın dokusunu yıpratmaz bu sayede giysilerin ömrünü uzatır. Çamaşır liflerini gevşetip yumuşatır bu sayede kırışıklığı azaltır ve ütü işlemini kolaylaştırır. Çamaşırlarda statik elektriklenmeyi önler. Kalıcı parfümü çamaşırlarda uzun süre etkilidir.

ICEA – ITALYA (Etik ve Çevre Sertifikasyon Enstitüsü) Sertifikalı Organik Bebek Çamaşır Yumuşatıcı, ICEA tarafından sürdürülebilir ve sertifikalı organik hammadde, GDO içermeyen içerik, iyonlaştırıcı radyasyona maruz bırakılmamış, hayvanlar üzerinde test edilmemiş, geri dönüşümlü veya tekrar kullanılabilir paketleme kriterleri altında denetime tabidir.

Kullanım: Otomatik makinelerde yumuşatıcı gözüne 3 kapak (25 ml), normal makinelerde son durulama suyuna 3 kapak (25 ml), elde yıkamada son durulama suyuna her 10 litre için bir buçuk kapak (10 ml) eklenir. Yoğun koku isteniyorsa daha fazla kullanılabilir.

Uyarı: Elde yıkamada son durulama suyunda kullanın ve yumuşatıcıyı kullandıktan sonra ayrıca durulama yapmayın. Direkt olarak çamaşırların üzerine dökmeyin. Diğer temizlik maddeleri ile karıştırmayın. Gıda maddelerinden uzakta bulundurunuz.

Tüketicinin dikkatine: Kullanma talimatını mutlaka okuyunuz. Göz ve cilde temas etmeyiniz. Yutulması durumunda derhal doktora başvurunuz. Çocukların ulaşamayacağı yerde muhafaza ediniz. El, yüz, vücut ve gıda maddelerinin temizliğinde kullanmayınız. Ingredients: De-ionized water, Dihydrogenated Palmoylethyl Hydroxyethylmonium Methosulfate & Dipalmoylethyl Hydroxyethylmonium Methosulfate, Phenethyl Alcohol, Glycerin, Ethylhexyl Glycerin,**Aloe Barbadensis Leaf Extract, Parfum, Hexyl Cinnamal, Linalool. (**Organic ingredient)

Content (Reg. CE 648/2004): Aqua, %5-15 Noniyonik Aktif Madde, ** Aloe Barbadensis Leaf Extract, Parfum, Phenethyl Alcohol, Ethylhexyl Glycerin. (** Organic ingredient)

Her anne ve baba için en hassas konu bebeklerinin sağlığı olmaktadır. Peki bebek çamaşırlarının nasıl ve hangi çamaşır deterjanı ile yıkanması gerekir?

Herkesin bildiği üzere bebek cildi son derece hassas ve narindir. Yeni doğan bebeklerde, vücudu zararlı etkilerden koruyan yararlı mikroorganizmaların oluşturduğu cilt florası yoktur, cilt Ph’ı normal insanda 5.5 iken bebeklerde 6.8’dir. Aynı zamanda deriyi örten keratin tabakası bebeklerde tam gelişmemiştir. Bu tabaka, bebeklerde 2 aydan sonra gelişmeye başlar. Bu nedenle kullanılacak olan kimyasal maddeler olabildiğince bebeklerden ve bebek kıyafetlerinden uzak tutulmaya çalışılmalıdır. Büyüklerde bile cilt tahrişine neden olan bazı kimyasallar ne yazık ki bebek kıyafetlerine kalıntılar bırakabilir. Bunu ortadan kaldırmanın yolu ise bebek kıyafetleri yıkanırken kullanılan deterjan seçimini doğru yapmaktır.

Standart deterjanlar, kimyasal içerikli oldukları ve paraben gibi zararlı bileşenler içerdikleri için bebeğinin cildinde kaşıntıya, kızarıklığa ve pek çok yan etkiye sebep olabilir. Bu nedenle minik mucizeleriniz için özel olarak ürettiğimiz kitikate organik bebek çamaşır deterjanlarını tercih etmeniz en doğrusu olacaktır.

Düşünülenin aksine, bebek kıyafetleri yıkama programını, maksimum sıcaklıklara göre ayarlamak doğru değildir. Genellikle bebek kıyafetleri daha temiz olacağı düşünülerek 60 ile 90 derece gibi yüksek sıcaklıklarda yıkandığı gözlemlenmektedir. Oysa ki, 40 derece veya bebek kıyafetlerinin üzerindeki yıkama talimatına uygun sıcaklıktaki su ile bebek kıyafetlerini yıkayarak ,gerekli hijyen sağlanabilmektedir.

kitikate organik bebek çamaşır deterjanı çok köpürmez, kokulu değildir ve bebeğinizin kıyafetlerini, onun hassas cildine zararlı kimyasalların temas etmesini engelleyecek şekilde etkin temizler.

Eğer bebeğinizin kıyafetinde leke mevcutsa, kitikate organik bebek deterjanını lekenin üzerine döküp biraz bekletip makinaya attığınızda daha etkili sonuç elde edebilirsiniz.

kitikate ORGANİK BEBEK DETERJANLARI;
1- kitikate Organik Bebek Deterjanı, bebeğinizin hassas cildi göz önünde bulundurularak özenle geliştirilmiştir.
2- Parfüm içermeyen bitkisel kaynaklı ve organik içeriğiyle bebeğinizin çamaşırları için güvenle kullanabilirsiniz.
3- Sıvı yapısı sayesinde çamaşırlardan kolayca durulanır, ciltte tahrişe neden olabilecek deterjan kalıntısı bırakmaz.
4- Hem elde yıkama, hem de çamaşır makinesinde yıkamaya uygundur.
5- Organik aloe vera içerir.
6- Optik ağartıcı, fosfat, paraben, enzim, ve boya gibi kimyasallar içermez.
7- Dermatolojik olarak test edilmiştir, bebeğinizin cildi için güvenle tercih edebilirsiniz.

İncelemeler

Henüz yorum yapılmadı.

bebemola.com 'dan satın aldığınız ürün ile ilgili yorum yazıp, görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.

0
Gelince Haber Ver Ürün stokta geldiğinde sizi bilgilendireceğiz. Geçerli e-posta adresinizi aşağıda bırakın.
Eposta Miktar Bebemola da Eposta adresiniz hiçbir şekilde paylaşılmaz.